Dokumenty

Pracovní program pro oblast ESF+ EaSI na rok 2023

V Pracovním program pro oblast ESF+ EaSI na rok 2023, který vydala Evropská komise, naleznete informace o plánovaných aktivitách na nadcházející rok.

Prezentace pracovního programu pro oblast ESF+ EaSI na rok 2023

V rezentaci pracovního programu pro oblast ESF+ EaSI na rok 2023, který vydala Evropská komise, naleznete základní informace o plánovaných aktivitách na nadcházející rok.

Průvodce

Níže naleznete praktického průvodce EaSI NCP, kde naleznete veškeré dotačními možnostmi z fondů Evropské unie a praktické informace, jak z těchto fondů dosáhnout na finanční podporu:

Sociální Experimentování
Praktická příručka pro realizaci projektů

Cílem této praktické metodické příručky je podpořit odborníky z praxe, především budoucí předkladatele projektů EaSI, kteří připravují žádost v programovém období 2021-2027 v oblasti sociálních inovací a sociálních experimentů.

Rozšiřování sociální inovace
Sedm kroků pro používání ESF+

Tento soubor nástrojů doporučuje sedm strategických kroků na podporu rozšiřování sociálních inovací. Dokument je inspirován řadou evropských výzkumných projektů a praktických zkušeností z jejich implementace. K nahlédnutí je dokument níže:

Zpráva o vývoji využívání přímo řízených programů v České republice

Níže naleznete zprávu o o vývoji využívání přímo řízených programů v České republice za rok 2022:

Title for This Block

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

close

Výzvy, semináře, novinky

Přihlaste se k odběru měsíčních aktualit z programu EaSI do vaší schránky.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.